Komunikat !

Komunikat !

 KOMUNIKAT

 

 

W związku z  zaistniałą sytuacją i potrzebą ograniczenia bezpośrednich kontaktów, ale przede wszystkim w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa jako klientów PROJEKT Kępno Sp. z o.o. oraz pracowników samej Spółki, uprzejmie informujemy, że począwszy od dnia 13 marca 2020 r. (piątek) od godziny 12:00

                                            

zamknięty do odwołania zostaje obiekt hali widowiskowo – sportowej przy ul. Sportowej 9 w Kępnie i wszystkie obiekty Gminy Kępno zarządzane przez Spółkę Projekt Kępno.

 

Wszelkie pytania, wątpliwości czy prośby o informacje na temat zaplanowanych imprez / wydarzeń kulturalno – sportowych czy też zajęć na bieżąco można kierować do pracowników Spółki Projekt Kępno tylko i wyłącznie drogą elektroniczną (nasz adres mailowy: biuro@pk.kepno.pl) lub kontaktując się z nami telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-16.00  (tel. 668 119 787).

 

Dokonywanie płatności niezmiennie odbywa się poprzez bankowość elektroniczną.

 

Z uwagi na dynamicznie zmieniającą się sytuację, zachęcamy Państwa do odwiedzania strony internetowej Spółki pk.kepno.pl lub śledzenia naszego fanpage na FB, gdzie znajdą Państwo aktualne informacje.

Polecane artykuły

Skip to content