X BIEG ULICZNY ŚW. MARCINA O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY KĘPNO, BIEG SŁUŻB MUNDUROWYCH

BANER_wersja poprawiona_ aktualna

Obowiązujący Atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki

Dokumentacja na życzenie biegacza jest do ukazania w każdej chwili. Dystans dość nietypowy bo 10.289.09 m. Dlaczego tak? Najważniejsze jest zawsze zdrowie i bezpieczeństwo dlatego po konsultacji ze służbami bezpieczeństwa sugeruje się, aby miejsce START/META zawodów umiejscowione zostało na drodze wewnętrznej pomiędzy halą widowiskowo-sportową a stadionem miejskim. Trasę stanowi około 80% nawierzchni asfaltowej oraz 20% nawierzchni brukowej. Każdy kilometr trasy zostanie oznaczony.

Sponsorem biegu ALLES COOL z Kępna!

To firma z 20-sto letnim doświadczeniem na rynku w zakresie: chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła oraz budowy obiektów sportowych – lodowisk.
Swoją ugruntowaną pozycję firma buduje w oparciu o  wykwalifikowaną kadrę, bogatą bazę sprzętową, ale przede wszystkim wysoką jakość świadczonych usług.

Dzięki posiadanym bogatym i wieloletnim doświadczeniom, może uczestniczyć w projektach o zróżnicowanej skali: od dużych inwestycji po małe przedsięwzięcia.

Mapka dot. biegu

Mapa statyczna X Biegu Ulicznego św. Marcina 2023 (on-line) v2

Prezentacja medalu

A tak prezentuje się medal, który został spersonalizowany dla X Biegu Ulicznego św. Marcina w Kępnie. Charakterystyczną cechą są oczywiście biało-czerwone wstawki z powierzchnią lakierowaną oraz uwypuklona postać biegacza. Całość została skomponowana w srebrny, matowy kolor oraz stosowną zawieszkę. Medal otrzyma każdy uczestnik tuż po minięciu linii mety zawodów.

Odbiór pakietów startowych

Do X Biegu Ulicznego św. Marcina o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno został już tylko tydzień. Jako organizator imprezy z niecierpliwością odliczamy czas !
ABY UNIKNĄĆ CZEKANIA W KOLEJCE, ZACHĘCAMY DO ODBIORU PAKIETÓW STARTOWYCH PRZED 11/11!

Miejsce odbioru: Biuro Zarządu Projekt Kępno, ul. Sportowa 9 w Kępnie (obiekt hali widowiskowo-sportowej, wejście od strony stawu).

HARMONOGRAM ODBIORU PAKIETÓW
6 listopada 2023 r. (poniedziałek) w godz. 7:00 – 16:00
7 listopada 2023 r. (wtorek) w godz. 7:00 – 16:00
8 listopada 2023 r. (środa) w godz. 7:00 – 16:00
9 listopada 2023 r. (czwartek) w godz. 7:00 – 16:00
10 listopada 2023 r. (piątek) w godz. 7:00 – 16:00
11 listopada 2023 r. (sobota), tj. w dniu biegu TYLKO w godz. 8:00 – 10:30
SKŁAD PAKIETU STARTOWEGO
–  numer startowy z chipem bezzwrotnym
– ręcznik z logo Qarium Kępno wraz z wejściówką rabatową na basen i do strefy saun do wykorzystania w dniu 11/11,
–  woreczek firmowy Projekt Kępno,
–  talon na ciepły posiłek przygotowany przez naszego Partnera Restauracja “P jak Pysznie”
–  napój izotoniczny od naszego Partnera ZZO Olszowa Sp z o.o. w dedykowanej recyklingowej puszce.

Uprzejmie prosimy, aby tak ważnej sprawy organizacyjnej nie zostawiać na “ostatnią chwilę”!

Bieg charytatywny dla dzieci

Niezmiernie miło nam poinformować, że w porozumieniu z fundacją NA RATUNEK DZIECIOM Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ, podczas trwania imprezy biegowej dn. 11.11 br. oraz eventu towarzyszącego dla najmłodszych odbywającego się na stadionie miejskim czyli biegu „PO ZDROWIE”; nasi wolontariusze będą kwestować na rzecz potrzebujących dzieciaków. Celem zbiórki jest wsparcie jednego z programów fundacji pn. “BROVIAC”. I TY możesz pomóc dzieciakom chorym na raka, by jak najmniej czasu spędzały w szpitalu.

Założenia programu “BROVIAC” w linku: https://www.youtube.com/watch?v=EATsk6bEj0U
JUŻ DZIŚ ZACHĘCAMY DO AKTYWNEGO UCZESTNICTWA W BIEGU I ZDOBYCIA TEGO PIĘKNEGO MEDALU, ALE TAKŻE DO POMOCY W ZBIÓRCE CHARYTATYWNEJ.
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Galeria zdjęć

Skip to content