Każdego roku wszystkie nasze obiekty odwiedzają tysiące mieszkańców Miasta i Gminy Kępno, okolic i nie tylko! Stwarza to lokalnym firmom i innym podmiotom doskonałą okazję do podejmowania działań o charakterze promocyjnym.

Zapraszamy do zapoznania się możliwościami efektywnej promocji na infrastrukturze zarządzanej przez Spółkę Projekt Kępno Sp. z o.o.!

dddd

Twoja reklama w obiekcie hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sportowej 11 w Kępnie i terenach przyległych gdzie odbywają się nie tylko liczne zajęcia sportowe, ale przede wszystkim mecze, transmisje wydarzeń sportowych i  imprezy kulturalne (koncerty, spektakle).

– reklamy wewnętrzne – płyta główna hali (minimalne wymiary banerów / tablic reklamowych 124cm x 450cm oraz 124cm x 180cm), których ekspozycja znajduje się naprzeciw trybun.

reklama 6

– reklamy zewnętrzne – słup ogłoszeniowy przy wejściu na stadion miejski

1

Twoja reklama w obiekcie krytej pływalni QARIUM Kępno przy ul. Sportowej 11 w Kępnie

– reklamy zewnętrzne: 3 bilbordy na parkingu o wymiarach: 585 x 282 (1 szt. od strony hali widowiskowo-sportowej, 2 szt. od strony boiska treningowego ze sztuczną nawierzchnią).

11
222

– reklama wewnętrzna: telewizory w holu kasowym do wyświetlania reklam lub filmów audiowizualnych

Twoja reklama na obiektach Miasta i Gminy Kępno tj. stadion miejski w Kępnie, ogrodzenia boisk miejskich i wiejskich, kort m. Krążkowy, targowisko miejskie przy ul. Polnej w Kępnie.

Twoja reklama może zawisnąć tam od zaraz!

Dzięki reklamie:

– zwiększysz rozpoznawalność swojej firmy,

– zdobędziesz nowych Klientów i partnerów biznesowych,

– dotrzesz ze swoją ofertą do szerokiej grupy ludzi z całego miasta i okolic – CODZIENNIE ! 7 DNI W TYGODNIU !

UWAGA: Bez zgody Zarządcy obiektów zakazuje się wywieszania ogłoszeń, plakatów czy pozostawiania ulotek wewnątrz obiketów!

Kontakt w sprawie najmu powierzchni reklamowych:

Telefon : 668-119-787, tel. wewn. 1

e-mail: biuro@pk.kepno.pl

Dokumenty

Skip to content