Świetlica w Mikorzynie

Opis

Mikorzyn to malownicza i atrakcyjna wieś letniskowa położona wśród lasów sosnowych w południowej Wielkopolsce na terenie obszaru Krajobrazu Chronionego „Wzgórza Ostrzeszowskie i Kotlina Odolanowska”, a także znane miejsce kultowego Sanktuarium Św. Idziego.

Świetlica administrowana przez Spółkę Projekt Kępno Sp. z o.o. znajduje się na terenie Ośrodka wypoczynkowego.

Zlokalizowana jest w sąsiedztwie 3 zbiorników wodnych, plaży, boiska do piłki plażowej i siłowni zewnętrznej.

Wnętrze świetlicy obejmuje przestronną salkę (możliwość ustawienia łóżek lub materacy lub na potrzeby imprez – dowolnej liczby krzeseł i stołów), sanitariaty z prysznicami oraz kuchnię z wyposażeniem.

Istnieje możliwość wynajmu całej świetlicy na imprezy okolicznościowe, a także weekendowe lub dłuższe pobyty. Teren do niej przyległy to idealne miejsce na organizację imprezy plenerowej, biwaku harcerskiego, czy po prostu rozbicie namiotów w sezonie letnim. Świetlica idealnie sprawdzi się także na organizację tzw. “zielonej szkoły”.

KONTAKT

Rezerwacje obiektu :

tel. 668-119-787
e-mail : rezerwacja@pk.kepno.pl

Obiekty i urządzenia użyteczności publicznej Świetlicy i pola namiotowego w Mikorzynie

Opłaty

  1. Najem świetlicy – 50 zł */doba
  2. Najem miejsca noclegowego na polu namiotowym (bez dostępu do sanitariatów i energii elektrycznej) ustawienie namiotu – 20 zł */doba
  3.  Najem całego obiektu – 300 zł */doba

*Ceny i opłaty zawierają podatek VAT (ceny i opłaty brutto)

** Zgodnie z załącznikiem do zarządzenia Nr 188/2019 Burmistrza Miasta i Gminy Kępno z dnia 23 grudnia 2019 roku w sprawie ustalenia wysokości cen i opłat za usługi komunalne o charakterze użyteczności publicznej świadczone przez PROJEKT KĘPNO Sp. z o.o. oraz za korzystanie z obiektów i urządzeń użyteczności publicznej Gminy Kępno administrowanych przez PROJEKT KĘPNO Sp. z o.o.

Skip to content