Zakończył się II Turnus Półkolonii

Zakończył się II Turnus Półkolonii

Drugi turnus „Półkolonii na sportowo” organizowany przez Spółkę Projekt Kępno już za nami…
Czas półkolonii był dla 36 dzieci okazją do wzajemnych spotkań, zawierania nowych znajomości, wspólnych zabaw, integracji. Każdego dnia dzieci robiły coś ciekawego i niepowtarzalnego.
Uczestnicy bawili się w „gry ze starego podwórka” m.in. grali w zośkę, kapsle,wspinali się na ściance wspinaczkowej, bawili się w Indian, budowali wigwam, a także przybrali barwy wojenne i wyruszyli na poszukiwanie zaginionego talizmanu (zabawa w podchody). Oprócz tego były również zmagania sportowe na street workout parku oraz wojskowym torze przeszkód, gra w piłkę nożną, siatkówkę, tenisa stołowego. Był paintball, gry planszowe, zabawy ruchowe i odwiedziny w QARIUM Kępno. Oczywiście półkolonie nie mogły odbyć się bez „kina”, w którym na każdego czekał popcorn.
Na zakończenie półkolonii każdy uczestnik został nagrodzony pamiątkowym dyplomem oraz upominkiem za udział i wspólną zabawę podczas półkolonii. Wszyscy uczestnicy serdecznie się pożegnali i z uśmiechami na twarzach zakończyli wspólną przygodę.
Nie zabrakło również wzajemnych podziękowań za mile spędzony tydzień wakacji. Dziękujemy Wam kochani koloniści za wspólnie spędzony czas, a rodzicom za zaufanie i miłe słowa !

Polecane artykuły

Skip to content