Wynajem  pomieszczeń na Krytej Pływalni w Kępnie

Wynajem pomieszczeń na Krytej Pływalni w Kępnie

Spółka Projekt Kępno Sp. z o.o. informuje, że w budynku nowopowstającej krytej pływalni QARIUM przy ul. Sportowej 9 w Kępnie znajdują się powierzchnie komercyjne na wynajem (dostępność już w IV kwartale 2018 r.):
1) na parterze budynku parter (wejście główne) powierzchnie przeznaczone pod działalność usługową, np. fitness, siłownia, gabinety masażu, SPA, itp. o wymiarach:
– ok. 51 m2 – w pełni wykończona powierzchnia, szklana fasada, z łazienką,
– ok. 160 m2 – do wykończenia przez najemcę, wyposażona w niezbędne instalacje;

2) na I piętrze – powierzchnia przeznaczona pod działalność handlową – sklepik:
– ok 9 m2 – w pełni wykończony;
3) na I piętrze, przy płycie basenu – powierzchnia przeznaczona pod działalność gastronomiczną
– ok 160 m2 w sumie obejmująca tzw. część mokrą restauracji przyległa do płyty basenu rekreacyjnego oraz tarasu, a także część suchą – do której wejść mogą konsumenci nie tylko korzystający z basenu. Najemca doposaża kuchnię i magazyn tylko w sprzęty niezbędne do prowadzenia działalności. Powierzchnie wykończone płytkami, wyposażone kompletnie w niezbędne instalacje, dekoracyjna lada oraz meble (krzesła, stoły i hokery barowe).

Więcej informacji na temat przedmiotu najmu i warunków cenowych osoby zainteresowane uzyskają w siedzibie Spółki Projekt Kępno Sp. z o.o. (ul. Sportowa 9, Kępno w godzinach od 8.00 do 16.00 pn – pt, a także w Biuletynie Informacji Publicznej na naszej stronie w zakładce zamówienia publiczne).
dokumentacja-KLIK!

Polecane artykuły

Skip to content