W sobotę 26 czerwca odbędzie się VII Bieg Uliczny św. Marcina o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno

W sobotę 26 czerwca odbędzie się VII Bieg Uliczny św. Marcina o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno

W sobotę 26 czerwca odbędzie się VII Bieg Uliczny św. Marcina o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno. Prezentujemy dla wszystkich uczestników zawodów mapkę poglądową poszczególnych punktów imprezy. Zgodnie z regulaminem pakiety startowe można odebrać w siedzibie Spółki Projekt Kępno, ul.Sportowa 9 w piątek w godz. 8:00-16:00 (wejście do hali od strony stawu) oraz w dniu biegu czyli w sobotę w godz. 8:00-10:30 (wejście główne hali widowiskowo-sportowej).
WAŻNE: apelujemy, aby biegacze pojawili się w biurze zawodów odpowiednio wcześniej, aby nie prowokować tworzenia się kolejek. Miejscowych zachęcamy do odbioru pakietów już w piątek!
Elektroniczne zapisy dla udziału w biegu zostały już zakończone. Istnieje jednak możliwość udziału w biegu poprzez zapis i dokonanie wpłaty w dniach 25 i 26 czerwca w biurze zawodów. Zostały ostatnie miejsca!
Impreza biegowa ma w pełni charakter plenerowy tj. przebieralnie, toalety, wydawanie i spożywanie posiłków, wreszcie nagradzanie zawodników, itp. wszystko będzie miało miejsce na “świeżym powietrzu”. Dla osób przyjezdnych – możliwość zaparkowania auta przed QARIUM Kępno lub obok kina SOKOLNIA.

Polecane artykuły

Skip to content