Uwaga – konkurs !

Uwaga – konkurs !

Lato, lato wszędzie zwariowało oszalało moje serce piękny czas towarzyszy Nam mieszkańcom Miasta i Gminy Kępno, i nie tylko.. Chłodzenie się na terenie basenu odkrytego przy ul. Zamkowej 5, wieczorne kąpiele w Qarium Kępno, półkolonie, tenis ziemny.. jednak moc wyjazdów i atrakcji jeszcze przed Nami – wykorzystajcie to najlepiej jak tylko możliwe bylebyście zdążyli wrócić do dnia 7 września !
To właśnie w tym terminie odbędzie się Lato na Sportowo. Tutaj świetna zabawa dla małych i dużych wręcz gwarantowana piłka nożna, gry i zabawy, pokazy, występy, lot balonem, festiwal kolorów, a dla fanów motoryzacji wystawa klasyków. Imprezą towarzyszącą będą zawody Street Workout, a tutaj Panowie zawsze dają radę. Po zmaganiach rekreacyjno-sportowych, które będą towarzyszyć nam niemal przez połowę dnia spotkamy się pod sceną, a zagra dla Was ?

UWAGA !

Po wcześniejszym zapoznaniu się z plakatem promującym imprezę spróbujcie odgadnąć, który z artystów będzie gwiazdą tego wieczoru ?

Dla osoby, która:

  1. W komentarzu napisze poprawną odpowiedź,
  2. Wskaże utwór z największą ilością wyświetleń zgodnie z oficjalnym kanałem Artysty na youtube,
  3. Zdobędzie najwięcej polubień pod swoim komentarzem,

przygotowaliśmy podwójną wejściówkę na turniej Gigantów Siatkówki w Kępnie , która obowiązywać będzie w jednym, wybranym dniu tj. 12 lub 13 października . Jednocześnie informujemy, że podczas Lata na Sportowo ruszy sprzedaż biletów na Gigantów Siatkówki !

Musisz tam być, My też tam będziemy !

Polecane artykuły

Skip to content