Rozpoczęła się sprzedaż biletów na turniej TAURON Giganci Siatkówki

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na turniej TAURON Giganci Siatkówki

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na turniej
TAURON Giganci Siatkówki!

To świetna informacja dla wszystkich kibiców siatkówki! Ostatecznie turniej TAURON Giganci Siatkówki będzie otwarty dla fanów, którzy będą mogli zasiąść na trybunach, a właśnie rozpoczęła się sprzedaż biletów!

W tym roku ze względu na bezpieczeństwo nie tylko kibiców, ale również samych zespołów, a także osób organizujących turniej do sprzedaży zostało przeznaczonych tylko 299 biletów na każdy z dni, czyli od 28 do 30 sierpnia. Przypomnijmy, że 28 sierpnia odbędzie się wyjątkowy mecz Drużyny Ireneusza Mazura złożonej z mistrzów świata i Europy z reprezentacją firmy TAURON.

– Turniej TAURON Giganci Siatkówki organizowany jest przede wszystkim dla kibiców, bo to oni wspólnie z siatkarzami tworzą niezapomniane widowisko. Bardzo zależało nam więc na tym, by fani mogli obejrzeć mecze na żywo. Tym bardziej cieszę się, że udało nam się stworzyć takie warunki, by choć część z nich weszła do hali w Kępnie. Pozostałych kibiców zapraszam do Polsatu Sport, gdzie będzie można śledzić bezpośrednie transmisje z meczów – mówi Wojciech Rozdolski, organizator turnieju TAURON Giganci Siatkówki.

Bilety są już dostępne w kasie krytej pływalni Qarium w Kępnie. Bilet na dwa mecze kosztuje 60 złotych na każdy dzień. Wkrótce uruchomimy również sprzedaż online na www.pk.kepno.pl. – Zapraszamy do zakupu, bo wejściówki zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a w tym roku ich liczba jest mocno ograniczona – kończy Rozdolski.

Terminarz turnieju TAURON Giganci Siatkówki:

sobota, 29 sierpnia:
VERVA Warszawa ORLEN Paliwa – Jastrzębski Węgiel (godz. 18)
PGE Skra Bełchatów – Trefl Gdańsk ( godz. 20.30)

niedziela, 30 sierpnia:
mecz o trzecie miejsce (godz. 18)
finał (20.30)

Polecane artykuły

Skip to content