Gościliśmy Radnych Gminy Kępno

Gościliśmy Radnych Gminy Kępno

Spółka Projekt Kępno gościła radnych Gminy Kępno. Wspólne posiedzenie komisji odbyło się tym razem w plenerze. Zaczęło się od wizytacji na obiektach sportowych Spółki, tj. basenu zewnętrznego i hali widowiskowo – sportowej w Kępnie, ale i na stadionie miejskim, którym Spółka teraz zarządza.

Radni mogli osobiście sprawdzić przygotowanie obiektu basenu zewnętrznego do sezonu letniego i zapoznać się z katalogiem animacji zaplanowanych na wakacje dla dużych i małych mieszkańców Gminy Kępno. Radni mogli także osobiście zobaczyć efekty prac remontowo-modernizacyjnych przeprowadzonych na obiekcie hali widowiskowo – sportowej, którą jeszcze przed likwidacją KOSiR jako zorganizowaną część przedsiębiorstwa – przejęła Spółka Projekt Kępno. Docenili wyraźną poprawę stanu czystości obiektu, z którego w roku szkolnym korzystają przecież uczniowie kępińskich szkół, kluby sportowe i mieszkańcy Gminy. Nie mogło zabraknąć podczas tej wizyty rozmowy na temat stanu murawy. Radni mogli osobiście zapytać o wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych i renowacje (tut. np. wymiana darni na polach bramkowych) przeprowadzane aktualnie na stadionie miejskim w Kępnie.
Największym zainteresowaniem cieszyła się jednak wizyta na placu budowy, gdzie powstaje kryta pływalnia podczas, której padło wiele technicznych, ale i “trudnych” pytań.
Zapraszamy do obejrzenia materiału zdjęciowego z tej wizyty!

Polecane artykuły

Skip to content