PCHLI TARG W KĘPNIE

PCHLI TARG W KĘPNIE

Burmistrz Miasta i Gminy Kępno oraz Zarząd Spółki Projekt Kępno serdecznie zapraszają w sobotę dnia 24 marca 2018 r. od godz. 9.00.na targowisko miejskie przy ul. Polnej w Kępnie.

W tym dniu pierwszy raz uruchomiony zostanie w Kępnie pchli targ, który pozwoli dać drugie życie przedmiotom, książkom i sprzętom, które będzie można sprzedać, wymienić lub kupić po okazyjnych cenach. Zapraszamy wszystkich Państwa do zrobienia wiosennych porządków w szafach, na strychach, w piwnicach lub w pokojach swoich pociech. 

Ponadto, do nabycia na targowisku będą rękodzieła świąteczne przygotowane przez Warsztaty Terapii Zajęciowej ze Słupi, Środowiskowy Dom Pomocy Rodzinie, Klub Seniora “Pod Żurawiem” oraz stowarzyszenie działające przy kępińskiej noclegowni.

Dla najmłodszych mieszkańców Gminy Kępno przygotowaliśmy z kolei liczne atrakcje związane ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy.

Nie przegapcie okazji, by kupić coś unikalnego i to po okazyjnych cenach! 

Zapraszamy 24 marca 2018 r. i w każdą czwartą sobotę miesiąca od godz. 9.00.na targowisko miejskie przy ul. Polnej w Kępnie.

Polecane artykuły

Skip to content