Październik – wydarzenia w sporcie szkolnym

Październik – wydarzenia w sporcie szkolnym

Październik to kolejny miesiąc, w którym realizacja przez Projekt Kępno zadania w zakresie organizacji sportu szkolnego zapowiada się prężnie. Za nami już cztery edycje projektu pn. Czwartki Lekkoatletyczne, którego adresatem są dzieci urodzone w latach 2009, 2010 oraz 2011 i młodsi i eliminacje gminno-powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych zgodnie z kalendarzem Szkolny Związek Sportowy „WIELKOPOLSKA”. Co dalej czeka uczniów szkół podstawowych MiG Kępno?
18 października – piąta (ostatnia) edycja Kępińskich Czwartków Lekkoatletycznych na Stadionie Miejskim,
19 października – eliminacje gminne w unihokeju dziewcząt w dwóch kategoriach tj. Igrzysk Dzieci (rocznik 2009 i młodsze) oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2007-08), rozgrywane w hali widowiskowo-sportowej,
21 października – eliminacje gminne w unihokeju chłopców w kategorii Igrzysk Młodzież Szkolnej (rocznik 2007-08), rozgrywane w hali widowiskowo-sportowej.
Ponadto, dnia 20 października w Poznaniu, odbędzie się finał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych, gdzie we wszystkich czterech kategoriach udział wezmą szkoły z MiG Kępno.
Ostatni tydzień października to zmagania w unihokeju dziewcząt i chłopców na etapie powiatowym. Rozgrywki zaplanowano na:
– 26 października Dziewczęta młodsze w Łęce Mroczeńskiej,
– 27 października Chłopcy młodsi w Łęce Mroczeńskiej,
– 28 października Dziewczęta starsze w ZSP nr1 Kępno,
– 29 października Chłopcy starsi w ZSP nr1 Kępno.

Polecane artykuły

Skip to content