Najem powierzchni pod działalność gastronomiczną w QARIUM Kępno

Najem powierzchni pod działalność gastronomiczną w QARIUM Kępno

Spółka Projekt Kępno Sp. z o.o. wynajmie powierzchnię komercyjną przeznaczoną pod działalność gastronomiczną (162,69 m2) znajdująca się na I piętrze w budynku krytej pływalni QARIUM Kępno przy ulicy Sportowej 11.

Poza przygotowanym zapleczem kuchennym, restauracja jest połączona z przyległym tarasem zewnętrzny, do którego prowadzi oddzielne wejście od strony amfiteatru i urokliwego stawu za budynkiem krytej pływalni .

Ponadto, jest możliwość wynajęcia pomieszczenia magazynowego znajdującego się kondygnacji -1. Ruch pomiędzy kondygnacjami obiektu poza schodami zabezpiecza winda.

Lokal wykończony jest w wysokim standardzie (płytki, szkło, lada, stoliki oraz krzesła, także tarasowe), wyposażony w instalację elektryczną, p.poż, wodno-kanalizacyjną, klimatyzację, Internet. Płatność za zakupy w barze mokrym połączonym z halą basenu rekreacyjnego za pomocą systemu ESOK.

Restauracja znajduje się w obiekcie krytej pływalni gdzie zlokalizowane są: basen pływacki, basen szkoleniowo- rekreacyjny, bogata strefa saun, siłownia oraz biura. (poziom „0”). Wszystko to zapewnia stały ruch klientów (dodatkowo w restauracji ma miejsce organizacja urodzin, a także dodatkowo obsługa gości hotelowych (głównie śniadania) oraz odbywających się w hali zgrupowań, półkolonii i innych imprez kulturalno-sportowych).

Kryta pływania położona jest w ścisłym centrum Kępna, bezpośrednio przy hali widowiskowo-sportowej, w której znajduje się hotel oraz na terenie zielonym, w sąsiedztwie kompleksu boisk sportowych.

Parking przed obiektem QARIUM Kępno dysponuje 98 miejscami postojowymi dla samochodów oraz 3  miejscami dla autobusów.

Wynajmowana powierzchnia może być kształtowane wg ściśle określonych potrzeb Najemcy (tj. meble, sprzęty AGD, urządzenia) jednak prowadzony w nich przedmiot działalności spełniać musi cele gastronomiczne.

Dostępność lokalu koniec sierpnia 2022 r.

Wynajem minimum na 2 lata.

Cena lokalu netto wewnątrz budynku wynosi:  21,00 netto za m2 + podatek VAT w ustawowej wysokości (do negocjacji).

Cena nie obejmuje: kosztów ogrzewania, dostarczenia ciepłej i zimnej wody, odprowadzania ścieków do kanalizacji publicznej, energii elektrycznej, wywozu śmieci, opłat związanych z odtwarzaniem muzyki, dostępu do internetu i do płatności bezgotówkowej (terminal płatniczy) i ewentualnej usługi sprzątania.

Kontakt ws. wynajmu:

Biuro Zarządu Spółki Projekt Kępno Sp .z o.o., ul. Sportowa 9 w Kępnie (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00) lub telefonicznie 668 119 787 (Grzegorz Fras).

Polecane artykuły

Skip to content