Najem obiektów sportowych

Najem obiektów sportowych

Dni coraz to krótsze a wieczory już niedługo będą przedłużać się w nieskończoność. Takie uroki kończącego się lata i zbliżającej wielkimi krokami jesieni. Ale my nie poddajemy się chandrze a metodą do przezwyciężenia słabości niech będzie uprawianie sportu i aktywne spędzenie wolnego czasu. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnością obiektów. A że zakres możliwości współpracy z Projekt Kępno i wynajmu zarządzanej przez nią infrastruktury jest szeroki, wiemy nie od dziś.
Dysponujemy wielofunkcyjnym obiektem hali widowiskowo-sportowej wraz z miejscami noclegowymi, salką sekcyjno-gimnastyczną oraz konferencyjną gdzie pomożemy zorganizować różnego rodzaju spotkania okolicznościowe i zajęcia sportowe. W ramach naszej infrastruktury organizowane są komercyjne obozy sportowe, stałe i doraźne wynajmy powierzchni na różnego rodzaju mecze, koncerty i spektakle. Dopełnieniem oferty jest dostępność wielu obiektów zewnętrznych m.in. korty tenisowe w m. Krążkowy, kompleks boisk „Orlik” przy ul. Nowowiejskiego 1a i boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Sportowej 11. Większość obiektów wyposażona jest już w instalacje oświetlenia, co czyni je dostępnymi przez cały rok i do późnych godzin wieczornych.
Zapraszamy do kontaktu z pracownikami merytorycznymi Spółki (tel. 668 119 787, 797 766 611). Szczegóły najmu znaleźć można także na stronie internetowej Spółki http://pk.kepno.pl/ w zakładce OBIEKTY.

Polecane artykuły

Skip to content