Kabaret Młodych Panów na scenie.

Kabaret Młodych Panów na scenie.

W niedzielę 10 marca 2019 roku w hali widowiskowo-sportowej w Kępnie odbył się występ Kabaretu Młodych Panów. 
Robert Korólczyk, Mateusz Banaszkiewicz, Bartek Demczuk, Łukasz Kaczmarczyk wywodzą się z Rybnika, ale obecnie doprowadzają do łez – ze śmiechu oczywiście – fanów nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami.

W niedzielę do łez doprowadzili Kępińską widownię. Hala widowiskowo-sportowa była wypełniona, publiczność dopisała, a Młodzi Panowie zaprezentowali swój nowy program pt. „To jest chore !”.
Ich społeczno-obyczajowy humor z dużą dawką ironii i dystansu do tego co aktualnie się dzieje sprawia, że zyskują nie tylko coraz szersze grono wiernych fanów, ale także uznanie krytyków.
Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których w programie „To jest chore” nie brakowało, przedstawione obietnice składane wyborcom przed wyborami, zmagania Polaków z NFZ-em, a także świetne scenki łączące osoby przejawiające niechęć wobec homoseksualistów oraz postawy ich samych, jak i ironiczne, mądre piosenki – sprawiły, że 2 godziny minęły w Kępnie bardzo szybko, a widownia czuła mały niedosyt. Na koniec kabaret zaprezentował skecz pokazujący Polaków na wakacjach w Egipcie. Oczywiście nie zabrakło też scen, gdzie widownia mogła posłuchać gwary śląskiej.
Po występie publiczność miała okazję spotkać się z gwiazdami, zdobyć autografy i zrobić pamiątkowe zdjęcie a także zakupić płyty i gadżety Kabaretu Młodych Panów.

Polecane artykuły

Skip to content