Inauguracja projektu Akademii Siatkówki PGE Skry Bełchatów już za nami!

Inauguracja projektu Akademii Siatkówki PGE Skry Bełchatów już za nami!

28 listopada na zajęciach odbywających się w hali widowiskowo-sportowej w Kępnie pojawiło się 20 uczestników. Byli to chłopcy i dziewczęta uczęszczający do klas IV-VI szkół podstawowych, których łączyło jedno.. ogromna pasja do sportu i chęć samorozwoju.

Niezmiernie cieszy fakt, iż swoją obecność na kolejnym treningu zadeklarowali wszyscy uczestnicy. Na wstępie trenerzy omówili zasady gry w piłkę siatkową. Kolejnym etapem było skupienie się na doskonaleniu odbicia piłki sposobem górnym oburącz. Nie mogło zabraknąć gier i zabaw, które były zwieńczeniem ciężkiej pracy na treningu. Młodzi adepci z uwagą słuchali rad przekazywanych przez trenerów. Na zajęciach obecni byli przedstawiciele klubu PGE Skry Bełchatów, pani Natalia Pizło, która czuwa nad całym projektem oraz siatkarz drużyny z Bełchatowa Hubert Węgrzyn. W myśl powiedzenia: „nie ważne jak zaczynasz, ale ważne jak kończysz” w ciszy skupiamy się na kontynuowaniu ambitnego projektu – niech efekty zrobią hałas!
Dzieci czeka solidna praca na treningach, ponieważ już niedługo pierwsze turnieje w Hali “Energia” w Bełchatowie👍
[Best_Wordpress_Gallery id=”19″ gal_title=”trening inauguracyjny”]
Informacje nt. Akademii Siatkówki PGE Skry Bełchatów z galerią zdjęć dostępne również na fanpage’u spółki Projekt Kępno na FB:
https://www.facebook.com/aquaparkepno/

Polecane artykuły

Skip to content