Atrakcyjna oferta

Atrakcyjna oferta

Spółka Projekt Kępno Sp. z o. o. informuje, że w budynku nowo powstałej krytej pływalni QARIUM przy ul. Sportowej 11 w Kępnie znajdują się powierzchnie komercyjne na wynajem:
1) Na parterze budynku (wejście główne )- powierzchnie przeznaczone pod działalność usługową, np. fitness, siłownia, gabinet masażu, SPA, ITP. O WYMIARACH:
– ok. 51 m2 – w pełni wykończona powierzchnia, szklana fasada, łazienka,
– ok. 160 m2 – do wykończenia przez najemcę, wyposażona w niezbędne instalacje,
2) Na I piętrze – powierzchnie przeznaczone pod działalność handlową – sklepik
– ok. 9 m2 – w pełni wykończony;
3) Na I piętrze – powierzchnie przeznaczone pod działalność gastronomiczną
– ok. 160 m2 – obejmująca tzw. część mokrą restauracji przyległą do płyty basenu rekreacyjnego oraz tarasu, a także część suchą – do której wejść mogą konsumenci nie tylko korzystający z basenu. Najemca doposaża kuchnię i magazyn tylko w sprzęt niezbędny do prowadzenia działalności. Powierzchnie wykończone płytkami, wyposażone kompletnie w niezbędne instalacje, dekoracyjna lada oraz meble ( krzesła, stoły, hokery barowe).

Więcej informacji na temat przedmiotu najmu i warunków cenowych w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce zamówienia publiczne oraz pod nr tel. 668 119 787 lub osobiście w siedzibie Spółki Projekt Kępno Sp. z o. o. ( ul Sportowa 9, Kępno w godz. 8.00-16.00)

Polecane artykuły

Skip to content