ZAKOŃCZENIE LATA NA SPORTOWO JUŻ ZA NAMI…

ZAKOŃCZENIE LATA NA SPORTOWO JUŻ ZA NAMI…

18 sierpnia 2018 roku w Kępnie przy ulicy Sportowej 9 odbyło się „Zakończenie lata na sportowo”. Imprezę prowadził pan Sławomir Janelt.

Na wszystkich uczestników czekało wiele atrakcji.
W samo południe na boisku sztucznym dzieci z Akademii Piłkarskiej Reissa rozegrały turniej towarzyski.
O godzinie 14.00 ruszyła strefa dla najmłodszych. Akademia Sportu „Olimpia” kolejny raz sprawiła, że nie znikał uśmiech z twarzy naszych pociech. Bańki, dmuchane zamki, gry i zabawy, malowanie twarzy, trening na trampolinach prowadzony przez Crazy Jump Kępno, Zumba Kids, Janek&Wojtek – wszyscy dostarczyli dzieciom dużo zabawy i rozrywki.
Po wyczerpujących zabawach czekały orzeźwiające napoje oraz lody.

Na basenie zewnętrznym przy ulicy Zamkowej prowadzone były atrakcyjne zajęcia nurkowania, których uczestnicy byli bardzo zadowoleni.
Fani motoryzacji mogli podziwiać piękne, zabytkowe samochody.
O godzinie 15.00 w strefie wyznaczonej dla Street Workout pojawili się zawodnicy, którzy udowodnili, iż ciężką pracą oraz determinacją można osiągać wyznaczone cele oraz realizować marzenia. Zawody Poland St8Workout Freestyle Battles stały na bardzo wysokim poziomie i wzbudziły duże zainteresowanie. Jednym z organizatorów zawodów był Darek Hoiński.
Osoby interesujące się piłką nożną oraz rozgrywkami polskiej Ekstraklasy mogły uczestniczyć w spotkaniu z Fabianem Piaseckim, piłkarzem reprezentującym Miedź Legnica. Spotkanie okazało się frajdą dla zainteresowanych, nie obyło się bez zdjęć oraz autografów.
Natomiast scena w tym dniu gościła Orkiestrę Prowincjonalną, Zeusa oraz Szymona Chodynieckiego. Każdy koncert miał swoich zwolenników, którzy świetnie się bawili.
„Zakończenia lata na sportowo” zorganizowane zostało przez Spółkę Projekt Kępno, Gminę Kępno oraz ST8 GYM.
Do zobaczenia już za rok!
[Best_Wordpress_Gallery id=”5″ gal_title=”koniec lata”]

Polecane artykuły

Skip to content