Czwartki lekkoatletyczne

Czwartki lekkoatletyczne

Wyróżniający się uczniowie zostali nagrodzeni medalami za udział w Czwartkach Lekkoatletycznych w roku szkolnym 2018/2019r. Przełom miesięcy maj/czerwiec to nie tylko „gorączka szkolna” związana z wystawianiem ocen końcowych… to również turnieje finałowe w wielu dyscyplinach sportowych również w lekkiej atletyce, której na przestrzeni ostatnich kilu miesięcy na stadionie miejskim w Kępnie było sporo. Dnia 29 maja na “czwartkach” spotkaliśmy się już po raz 6 a przyświecający uczestnikom cel był jeden – wrócić do domu z „krążkiem” na szyi i uzyskać jak najlepszy czas, który może zapewnić udział w finale wojewódzkim. Uczniowie walczyli bardzo dzielnie, ale jak to w sporcie, byli zwycięzcy i przegrani. Zaangażowanie nauczycieli oraz pomoc wolontariatu sprawiły, że impreza odbyła się bardzo sprawnie a i pogoda dopisała. Dnia 06 czerwca reprezentacja Kępna wyjeżdża do Jarocina, by zmierzyć się z rówieśnikami z woj. wielkopolskiego. Trzymamy kciuki za jak najlepszy ich występ !

WYNIKI FINAŁU MIEJSKIEGO:

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2008 I MŁODSZE
Bieg na 60 metrów dziewcząt
1. Weronika Niełacna – 10,21 s – SP 3 W KĘPNIE
2. Weronika Korabik – 10,23 s – SP 3 W KĘPNIE
3. Milena Rak – 10,25 s – SP 3 W KĘPNIE
Bieg na 300 metrów dziewcząt
1. Angelika Maciejewska – 1,44 min. – SP MIKORZYN
2. Lena Łakoma – 1,44,05 min. – SP HANULIN
3. Zuzanna Mucha – 1,45,25 min. – SP MIKORZYN
Bieg na 600 metrów dziewcząt
1. Amelia Kuchciak – 3,31,74 min – SP 1 W KĘPNIE
2. Klaudia Kowalczyk – 3,33,92 min – SP MIKORZYN
3. Maja Lempert – 3,44,26 min – SP 1 W KĘPNIE
Skok w dal dziewcząt:
1. Blanka Juszczak – 3,72 m – SP HANULIN
2. Angelika Maciejewska – 3,41 m – SP MIKORZYN
3. Amelia Kuchciak – 3,39 m – SP 1 W KĘPNIE
Skok wzwyż dziewcząt :
1. Zuzanna Mucha – 95 cm – SP MIKORZYN
Rzut piłeczką palantową dziewcząt:
1. Sandra Sikora – 22,60 m – SP HANULIN
2. Weronika Korabik – 18,50 m – SP 3 W KĘPNIE
3. Milena Rak – 18,40 m – SP 3 W KĘPNIE

CHŁOPCY ROCZNIK 2008 I MŁODSI
Bieg na 60 metrów chłopców
1. Wojciech Jakubowski – 9,55 s – SP 1 W KĘPNIE
2. Bartosz Kubiaczyk – 9,61 s – SP MIKORZYN
3. Tomasz Żłobiński – 9, 68 s – SP 1 W KĘPNIE
Bieg na 300 metrów chłopców :
1. Adam Adamowicz – 54,43 s – SP OLSZOWA
2. Piotr Nawrocki – 1,03,89 min. – SP HANULIN
Bieg na 1000 metrów chłopców :
1. Dominik Lar – 3,52,38 min – SP MIKORZYN
2. Rafał Pawlicki – 3,52,92 min- SP 3 W KĘPNIE
3. Kamil Baraniak – 4,46,12 min – SP MIKORZYN
Skok w dal chłopców:
1. Wojciech Jakubowski – 3,70 m – SP 1 W KĘPNIE
2. Adam Adamowicz – 3,37 m – SP OLSZOWA
3. Jan Jokiel – 3,34 m – SP OLSZOWA
Skok wzwyż chłopców :
BRAK ZAWODNIKÓW
Rzut piłeczką palantową chłopców :
1. Fryderyk Ochap – 44,80 m – SP 3 W KĘPNIE
2. Konrad Krawczyk – 34,20 m – SP 1 W KĘPNIE
3. Rafał Pawlicki – 28,40 m – SP 3 W KĘPNIE

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2007
Bieg na 60 metrów dziewcząt
1. Alicja Baraniak – 9,18 s – SP HANULIN
2. Zuzanna Habel – 9,44 s – SP ŚWIBA
3. Maja Karkowska – 9,57 s – SP KRĄŻKOWY
Bieg na 300 metrów dziewcząt
1. Julia Hojka – 56,23 s – SP KRĄŻKOWY
2. Maja Piątek – 56,87 s– SP 3 W KĘPNIE
3. Natalia Krupa – 1,40,63 min. – SP HANULIN
Bieg na 600 metrów dziewcząt
1. Marta Noculak – 3,21,26 min – SP 3 W KĘPNIE
2. Maja Karbowiak – 3,28,17 min – SP KRĄŻKOWY
3. Anna Władkowska – 3,38,19 min – SP 2 W KĘPNIE
Skok w dal dziewcząt:
1. Alicja Baraniak – 3,81 m – SP HANULIN
2. Maja Karbowiak – 3,60 m – SP KRĄŻKOWY
3. Zuzanna Habel – 3,46 m – SP ŚWIBA
Skok wzwyż dziewcząt :
1. Maja Piątek – 115 cm – SP 3 W KĘPNIE
2. Milena Witak – 110 cm – SP 3 W KĘPNIE
3. Maja Karkowska – 110 cm – SP KRĄŻKOWY
Rzut piłeczką palantową dziewcząt:
1. Marta Noculak – 40,70 m – SP 3 W KĘPNIE
2. Wiktoria Walczak – 34,80 m – SP KRĄŻKOWY
3. Julia Wąsala – 32,20 m – SP 3 W KĘPNIE

CHŁOPCY ROCZNIK 2007
Bieg na 60 metrów chłopców
1. Hubert Kupczak – 9,26 s – SP KRĄŻKOWY
2. Mikołaj Kubot – 9,40 s – SP KRĄŻKOWY
3. Karol Kaczmarek – 9,51 s – SP 1 W KĘPNIE
Bieg na 300 metrów chłopców :
1. Jakub Królikowski – 54,40 s – SP 1 W KĘPNIE
2. Filip Kłobus – 54,49 s – SP KRĄŻKOWY
3. Tomasz Panek – 59,26 s – SP HANULIN
Bieg na 1000 metrów chłopców :
1. Michał Małolepszy – 3,49,85 min – SP MIKORZYN
2. Oskar Hyski – 4,50,10 min – SP 3 W KĘPNIE
3. Franciszek Szefner – 4,54,54 min – SP 1 W KĘPNIE
Skok w dal chłopców:
1. Patryk Orszulak – 4,04 m – SP 1 W KĘPNIE
2. Jakub Królikowski – 4,02 m – SP 1 W KĘPNIE
3. Oskar Hyski – 3,80 m – SP 3 W KĘPNIE
Skok wzwyż chłopców :
1. Filip Kłobus – 120 cm – SP KRĄŻKOWY
2. Hubert Kupczak – 115 cm – SP KRĄŻKOWY
3. Szymon Lewandowski – 100 cm – SP KRĄŻKOWY
Rzut piłeczką palantową chłopców :
1. Franciszek Szefner – 45,60 m – SP 1 W KĘPNIE
2. Tobiasz Talma – 35,50 m – SP 2 W KĘPNIE
3. Krystian Lorenc – 34,30m – SP 2 W KĘPNIE

DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006
Bieg na 60 metrów dziewcząt
1. Oliwia Sobczak – 9,16 s – SP 3 W KĘPNIE
2. Maria Krzywiźniak – 9,71 s – SP MIKORZYN
3. Daria Hołoś – 10,22 s – SP OLSZOWA
Bieg na 300 metrów dziewcząt
1. Marta Kądziela – 50,15 s – SP 3 W KĘPNIE
2. Sara Adam – 52,29 s – SP 1 W KĘPNIE
3. Aleksandra Pruchnicka – 55,12 s – SP 1 W KĘPNIE
Bieg na 600 metrów dziewcząt
1. Matylda Polak – 3, 31,86 min – SP 3 W KĘPNIE
2. Wiktoria Hłądzyńska – 3,31,98 min – SP 3 W KĘPNIE
Skok w dal dziewcząt:
1. Oliwia Sobczak – 4,21 m – SP 3 W KĘPNIE
2. Maria Krzywiźniak – 3,81 m – SP MIKORZYN
3. Marta Kądziela – 3,78 m – SP 3 W KĘPNIE
Skok wzwyż dziewcząt :
BRAK ZAWODNICZEK
Rzut piłeczką palantową dziewcząt:
1. Julita Świderska – 34,40 cm – SP 3 W KĘPNIE
2. Wiktoria Hłądzyńska – 33,50 cm – SP 3 W KĘPNIE
3. Natalia Smardz – 28,10 cm – SP MIKORZYN

CHŁOPCY ROCZNIK 2006
Bieg na 60 metrów chłopców
1. Jakub Przybyła – 8,72 s – SP 3 W KĘPNIE
2. Bartosz Skowroński – 8,80 s – SP 1 W KĘPNIE
3. Błażej Muszalski – 8,82 s – SP OLSZOWA
Bieg na 300 metrów chłopców :
1. Julian Rozwadowski – 50,78 s – SP HANULIN
2. Jakub Feja – 56,52 s – SP 1 W KĘPNIE
3. Mateusz Kwiatkowski – 1,04,18 min. -SP 1 W KĘPNIE
Bieg na 1000 metrów chłopców :
1. Hubert Brząkała – 4,25,07 min – SP MIKORZYN
2. Gracjan Kliś – 4,35,16 min – SP 3 W KĘPNIE
Skok w dal chłopców:
1. Wojciech Garczarek – 4,44 m – SP HANULIN
2. Gracjan Kliś – 4,24 m – SP 3 W KĘPNIE
3. Bartosz Skowroński – 4,23 m – SP 1 W KĘPNIE
Skok wzwyż chłopców :
1. Jakub Przybyła – 135 cm – SP 3 W KĘPNIE
2. Wojciech Kałus – 125 cm – SP 3 W KĘPNIE
3. Tymoteusz Stańczak – 125 cm – SP 3 W KĘPNIE
Rzut piłeczką palantową chłopców :
1. Julian Rozwadowski – 44,30 m – SP HANULIN
2. Mateusz Kwiatkowski – 39,80 m – SP 1 W KĘPNIE
3. Maciek Świtoń – 39,70 m – SP MIKORZYN

Polecane artykuły

Wpisz szukaną frazę