✅Sezon zimowy 2018/19 uważamy za otwarty❄️

✅Sezon zimowy 2018/19 uważamy za otwarty❄️

W czwartek, w dniu św. Mikołaja oficjalnie zaczęło funkcjonować lodowisko przy ulicy Nowowiejskiego 5 w Kępnie. Kameralne otwarcie zostało zwieńczone jazdą pokazową Magdaleny Warakomskiej – wielokrotnej mistrzyni Polski, Olimpijki z Pjongczangu, uczestniczki MŚ w Seulu i Rotterdamie.

Reprezentantka Polski w short tracku to niesamowicie miła osoba, która podzieliła się z nami swoimi doświadczeniami opowiadając m.in. o Igrzyskach Olimpijskich, szkole, rozłące z bliskimi.. Osiągnąć tak wiele w wieku zaledwie 21 lat – pani Magdaleno wielki szacunek! Nie obyło się bez rozdania wielu autografów i pamiątkowych zdjęć z czego bardzo chętnie korzystały dzieci, które licznie odwiedziły w tym dniu lodowisko. Jednym z największych marzeń łyżwiarki jest zdobycie medalu Igrzysk Olimpijskich. No coż.. przy tak ciężkich treningach, wielkim talencie oraz wielu wyrzeczeniach to tylko kwestia czasu. Życzymy dalszych sukcesów – Kępno trzyma kciuki i dziękujemy za przybycie! Miejmy nadzieję do zobaczenia za rok!
[Best_Wordpress_Gallery id=”26″ gal_title=”lodo_06_12″]
✅Lodowisko czynne będzie niespełna 3 miesiące przez 7 dni w tygodniu. Więcej informacji na naszej stronie www oraz fanpage’u spółki na facebooku
✅Od 5 stycznia prowadzone będą zajęcia nauki jazdy na łyżwach. Więcej informacji wraz z zapisami już wkrótce.
✅Partnerem obsługującym obiekt po raz kolejny została lokalna firma alles cool!

Polecane artykuły

Skip to content