Nie macie pomysłu na wakacje ? Mamy dla Was podpowiedź !

Nie macie pomysłu na wakacje ? Mamy dla Was podpowiedź !

Nie macie pomysłu na wakacje ? Zbliża się u Was mała rodzinna „imprezka” ? Mamy dla Was podpowiedź !

Mikorzyn to malownicza i atrakcyjna wieś letniskowa położona wśród lasów sosnowych w południowej Wielkopolsce na terenie obszaru Krajobrazu Chronionego „Wzgórza Ostrzeszowskie i Kotlina Odolanowska”, a także znane miejsce kultowego Sanktuarium Św. Idziego.

Proponujemy Wam nocleg i skorzystanie z infrastruktury przyległej do zarządzanej przez nas świetlicy znajdującej się na terenie ośrodka wypoczynkowego. 

Zlokalizowana jest ona w sąsiedztwie 3 zbiorników wodnych, plaży, boiska do piłki plażowej oraz siłowni zewnętrznej.

Wnętrze świetlicy obejmuje przestronną salkę (możliwość ustawienia łóżek lub na potrzeby imprez – dowolnej liczby krzeseł i stołów), sanitariaty z prysznicami oraz kuchnię z wyposażeniem.

Ośrodek wypoczynkowy w Mikorzynie jest zatem fantastycznym miejscem na spędzanie rodzinnych weekendów przez całe wakacje i organizację imprez okolicznościowych przez cały rok.  Teren do niej przyległy to idealne miejsce na organizację imprezy plenerowej, biwaku harcerskiego, czy po prostu rozbicie namiotów w sezonie letnim. Świetlica idealnie sprawdzi się także na organizację tzw. “zielonej szkoły”.

Jeden ze zbiorników wodnych na terenie ośrodka w Mikorzynie wykorzystywany jest w okresie letnim również jako miejsce do kąpieli. W sezonie letnim 2020 nie będzie inaczej !
Sezon kąpielowy w Mikorzynie będzie trwał w okresie : 20-21 czerwca, 26-28 czerwca, 3-5 lipca, 10-12 lipca, 17-19 lipca, 24-26 lipca, 31 lipca, 1-2 sierpnia, 7-9 sierpnia, 14-16 sierpnia, 21-23 sierpnia.

Już dziś zaplanujcie sobie tam wizytę !

Polecane artykuły

Skip to content