Najem świetlicy w Mikorzynie

Najem świetlicy w Mikorzynie

Nie macie pomysłu na wakacje? Zbliża się u Was mała rodzinna „imprezka”? Mamy dla Was podpowiedź!
Mikorzyn to malownicza i atrakcyjna wieś letniskowa położona wśród lasów sosnowych w południowej Wielkopolsce na terenie obszaru Krajobrazu Chronionego „Wzgórza Ostrzeszowskie i Kotlina Odolanowska”, a także znane miejsce kultowego Sanktuarium Św. Idziego.
Proponujemy Wam nocleg i skorzystanie z infrastruktury przyległej do zarządzanej przez nas świetlicy znajdującej się na terenie ośrodka wypoczynkowego.
Zlokalizowana jest ona w sąsiedztwie 3 zbiorników wodnych, plaży, boiska do piłki plażowej oraz siłowni zewnętrznej.
Wnętrze świetlicy obejmuje przestronną salkę (możliwość ustawienia łóżek lub na potrzeby imprez – dowolnej liczby krzeseł i stołów), sanitariaty z prysznicami oraz kuchnię z pełnym wyposażeniem.
Ośrodek wypoczynkowy w Mikorzynie jest zatem fantastycznym miejscem na spędzanie rodzinnych weekendów przez całe wakacje i organizację imprez okolicznościowych przez cały rok. Teren do niej przyległy to idealne miejsce na organizację imprezy plenerowej, biwaku harcerskiego, czy po prostu rozbicie namiotów w sezonie letnim. Świetlica idealnie sprawdzi się także na organizację tzw. “zielonej szkoły”.
Jeden ze zbiorników wodnych na terenie ośrodka w Mikorzynie wykorzystywany jest w okresie letnim również jako miejsce do kąpieli.
Już dziś zaplanujcie sobie tam wizytę!
Szczegóły najmu i kontakt do osoby merytorycznej znajdziecie na naszej stronie: http://pk.kepno.pl/obiekty/swietlica-w-mikorzynie/

Polecane artykuły

Skip to content