Basen zewnętrzny sezon 2018

Basen zewnętrzny w Kępnie znajduje się w atrakcyjnym położeniu, w otoczeniu drzew. W ciepłe dni wakacyjne na terenie kąpieliska chętnie wypoczywają mieszkańcy Kępna i okolic, ciesząc się czystą wodą oraz atrakcjami przygotowanymi z myślą o korzystających. O bezpieczeństwo podczas kąpieli dbają wykwalifikowani i doświadczeni ratownicy. Obiekt jest wyposażony w przebieralnie oraz budynek higieniczno-sanitarny. Dla najmłodszych jest odrębne miejsce do kąpieli – brodzik, dla nie umiejących pływać – specjalnie wyznaczona strefa.
Basen czynny jest przez całe wakacje, tj. od połowy czerwca do końca sierpnia.

Atrakcje:

  • Dmuchana zjeżdżalnia
  • Aqua aerobik
  • Nauka pływania
  • Siatkówka plażowa
  • Bule
  • Strzelnica paintballowa

UWAGA

Boisko do siatkówki plażowej jest dostępne codziennie. Pozostałe atrakcje dostępne są zgodnie z planem Wakacji „NA SPORTOWO” w Kępnie. (PLAN WAKACJI)
Wymiary basenu głównego:
25 x 50 metrów
Wyznaczona strefa dla nieumiejących pływać do 1, 20 metra
Wyznaczona strefa dla umiejących pływać od 1, 60 do 1, 80 metra
Wymiary brodzika:
25 x 15 metrów
0,50 metra głębokości

Kontakt:

Osobami merytorycznymi z ramienia Spółki w przedmiotowej sprawie pozostają wyłącznie:

– Pan Ireneusz Juruś (tel. 606 815 206, e-mail: zarzadzanie@pk.kepno.pl) – sprawy techniczno- organizacyjne, zgłaszanie ewentualnych awarii w obiektach, itd.
– Pan Kamil Urbański (tel. 536 531 848, e-mail: obiekty.sportowe@pk.kepno.pl),

 

 

WAŻNE

Jakość wody basenowej jest stale monitorowana w ramach bieżącego nadzoru wewnętrznego. Trzy razy dziennie przeprowadzany jest pomiar zawartości chloru, ph, temperatury, potencjału redox. Badanie wody przeprowadzane jest regularnie w uzgodnieniu z PPIS w Kępnie, który sprawuje nadzór sanitarny nad obiektem oraz wydaje komunikaty ws. jakości wody. Aktualny komunikat dostępny jest na tablicy informacyjnej basenu oraz stronie internetowej Spółki.

Wpisz szukaną frazę