Okoliczności przyrody oraz rozwinięta infrastruktura sportowo-rekreacyjna sprawiają, że przy ul. Sportowej w Kępnie można zatrzymać się na dłużej!

Niewątpliwie wartością dodaną jest sama lokalizacja bowiem cały kompleks mieści się zaledwie kilkaset metrów od kameralnego Rynku miasta Kępno, kina SOKOLNIA i innych obiektów użyteczności publicznej, które w Kępnie warto odwiedzić (Muzeum Ziemi Kępińskiej, Biblioteka publiczna, itd.).

Dla najmłodszych do dyspozycji mamy bogata infrastrukturę ogólnodostępną, tj. plac zabaw, dla ciut starszych – siłownię zewnętrzną, urządzenia do uprawiania streetworkout‘u.

Przybywający na tereny przy ul. Sportowej rowerzyści znajdą u nas nie tylko punkt serwisowy do rowerów, ale i skatepark.

Całości dopełnia niewątpliwie ponad dwuhektarowy staw, który doskonale znają amatorzy wędkarstwa.  

Wokół stanu bez względu na pogodę odbędziecie nie tylko rodzinny spacer z psem, ale i możecie zorganizować w jego bezpośrednim sąsiedztwie spotkanie rodzinne czy towarzyskie. Na te potrzeby można bowiem skorzystać z przyległej do stawu wiaty i grilla.

O dostępność infrastruktury zapytaj już dziś dzwoniąc od pn-pt w godz. 8.00-16.00 pod nr tel.: 668 119 787 lub pisząc adresem e-mail: biuro@pk.kepno.pl

Podmioty zainteresowane organizacją imprez plenerowych, koncertów, warsztatów czy montażem sezonowych atrakcji (np. stoiska gastronomiczne, dmuchańce, wesołe miasteczka, itp.) zapraszamy także do kontaktu z Biurem Zarządu Spółki.

Wynajmujemy tereny utwardzone (parking przy QARIUM Kępno) i tereny przyległe do obiektów sportowych, a także cały amfiteatr na cele gastronomiczne, handlowe lub usługowe.

ZAPYTANIA I REZERWACJA

nr tel.: 668 119 787, e-mail: biuro@pk.kepno.pl

Skip to content