INFRASTRUKTURA TOWARZYSZĄCA

wszystkie informacje w jednym miejscu

GÓRKA WRAŻEŃ

Kolejna atrakcja dla mieszkańców Miasta i Gminy Kępno została oficjalnie oddana do użytku przez Burmistrza Miasta i Gminy Kępno Piotra Psikusa oraz Prezes Projekt Kępno Karolinę Pilarczyk-Dworaczyńską.

SKATE PARK

Kompleks obiektów sportowo-rekreacyjnych przy ul. Sportowej w Kępnie nieustannie się powiększa. Oddany do użytku skate park (zlokalizowany za stawem) ma służyć młodszym mieszkańcom Miasta i Gminy Kępno przez kolejne lata.

PSI WYBIEG

PSI PARK także już w Kępnie! Otwarto go w uroczystej oprawie i pod czujnym okiem obserwatorów z Przedszkole Samorządowe nr 4 w Kępnie. Głównym założeniem tej planowanej od dawna inwestycji...

STREET WORKOUT

Street workout również w Kępnie! Aktywność fizyczna polegająca na wykorzystywaniu specjalnie wykonywanych do tego celu parków do ćwiczeń opartych głównie o kalenistykę znalazła swoje miejsce przy ul. Sportowej (teren zielony przy stawie).

SIŁOWNIA ZEWNĘTRZNA

Siłownia zewnętrzna (plenerowa) jest ogólnodostępna i darmowa. Solidne i proste w obsłudze sprzęty służą do ćwiczeń różnych partii ciała.

WIATA GRILLOWA

Wiata grillowa jest elementem infrastruktury zewnętrznej dla potrzeb organizacji pikników, akcji kulturalno-rekreacyjnych czy biesiadowaniu przy grillu wraz z przyjaciółmi.

MAŁY PLAC ZABAW

lac zabaw jest idealnym miejscem do zabawy na świeżym powietrzu oraz zachęca do aktywnego i kreatywnego spędzania czasu. Dzięki możliwości wspinania się, huśtania i zjeżdżania naszym pociechą towarzyszy dużo radości.

Skip to content